Visualization mouse click

Przetłumaczone przez Bing.

Wizualizacja kliknięć myszą -program ClickVi

ClickVi to mały programik, który realizuję funkcję wizualizacja kliknięć myszą, przydatny przy prowadzeniu wszelkiego rodzaju prezentacji, gdzie chcemy aby były widoczne miejsca gdzie klikamy. Wizualizacja kliknięć realizowana jest przez pojawienie się kolorowych rozchodzących się okręgów w miejscu gdzie kliknęliśmy.

W sieci dostępne są programy z funkcją wizualizacja kliknięć, ale w większości przypadków są to programy płatne, albo duże programy, które mają taką funkcjonalność tylko podczas nagrywania pulpitu. Z powyższych powodów oraz z faktu, że bardzo często prowadzę szkolenia i przydałby mi się taki program, powstał ClickVi.

ClickVi został napisany w C# i wymaga framework’a .NET 4.0 został przetestowany w systemie Windows 7, Windows 8/8.1 oraz w Windows 10 Technical Preview

Program nie wymaga instalacji, tak naprawdę jest to jeden plik ClickVi.exe, do prawidłowego działania wymaga uprawnień administracyjnych.

Po uruchomieniu i minimalizacji pojawia się ikona w obszarze powiadomień na pasku zadań, z tego miejsca można zamknąć aplikację albo ponownie otworzyć okno zmiany ustawień aplikacji.

 

Film prezentujący program.

 

Program udostępniam całkowicie za darmo.

Pobierz ClickVi.exe