O blogu

Już dawno nosiłem się z zamiarem stworzenia strony, gdzie mógłbym dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. Sam wiele razy korzystałem z podobnych stron szukając rozwiązania jakiegoś problemu, bądź czytając różne poradniki, kursy i w ten sposób podnosiłem swoje kwalifikacje.

Zawsze zastanawiałem się jak ludzie, którzy piszą takie blogi znajdują na to czas wśród innych obowiązków/przyjemności takich jak rodzina, praca, hobby, ciągłe dokształcanie się z “nowych technologii”. Wiem, że pogodzenie tych spraw to spore wyzwanie ale chyba o to chodzi aby móc sprostać kolejnym wyzwaniom.

Co będzie można znaleźć w blogu:
Plany są ambitne, jeżeli czas pozwoli to mam zamiar publikować materiały typu, ciekawostki/nowości, rozwiązania konkretnych problemów, poradniki, kursy.

A na jaki temat:
Jestem ściśle związany z technologiami Microsoft’owymi a w szczególności, administracja serwerami i stacjami roboczymi, AD, IIS, Hyper-V, RDS, SharePoint, PowerShell – nazwijmy to częścią administracyjną, ale ponieważ moja pracy to również programowanie, zamierzam tworzyć wpisy o programowaniu w C# i technologiach WPF, WCF, ADO, ASP, w wolnych chwilach (niestety jest ich mało) bawię się technologią DirectX więc może pojawi się coś np. o SharpDX , nie wykluczam też pojawienia się wpisów związanych z programowaniem w PHP.

Mam nadzieję drogi czytelniku bloga, że zdobędziesz tutaj informację, których szukałeś.